• Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018

• Vážení rodičia, milé deti.

Dnes opäť nastal dlho očakávaný koniec školského roka. Naši najväčší sa s nami rozlúčili krásnym vystúpením. Dúfame, že sa im v škole bude dariť. Držíme im palce.

Do galérie Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018 boli pridané fotografie.

• Informácia o prerušení prevádzky počas letných prázdnin

• Vážení rodičia!

oznamujeme vám, že počas letných prázdnin (29.06.2018/piatok/-03.09.2018/pondelok/) bude prerušená prevádzka materskej školy. Prevádzka v MŠ sa začne v pondelok, 03.09.2018 s celodennou prevádzkou od 06:30 hod. Ďakujeme za pochopenie.

• Slávnostné ukončenie školského roka

• Vážení rodičia!

Srdečne vás pozývame na slávnostné ukončenie školského roka, ktoré sa uskutoční v piatok, 29.06.2018 so začiatkom o 15:30 hod. v sále kultúrneho domu v Rudnej.

• Informácia o zmene organizácie školského výletu

• Vážení rodičia, zamestnanci!

Oznamujeme vám, že nastala zmena v organizácii školského výletu.

Z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok (podmytie koľají, mostov na detskej železnici) sa školský výlet do Szilvásváradu ruší.Náhradný výlet bude do mesta Nyíregyháza, do aquaparku alebo do ZOO. Prosíme rodičov, aby potvrdili svoju účasť zajtra ráno p. Vasasovej. Dátum a čas odchodu sa nemení. Teda ostáva piatok, 15.06.2018. Autobus odchádza o 7:00 s pred obecného úradu. Naďalej vás upozorňujeme, že dieťa+ 1 rodič je zdarma, a + jedna osoba 15€.

Ďakujeme za pochopenie!

Vedenie MŠ a Obec Rudná

• Medzinárodný deň detí 2018

• Dňa 01.06.2018 sa na futbalovom ihrisku uskutočnili oslavy medzinárodného dňa detí. Pri tejto príležitosti nás podporili:

Obec Rudná

Hostinec Fontána - Róbert Szőllős

Hasičský zbor Čierna Lehota

Rodina Holovárová

Všetkým sponzorom ďakujeme :)

Do galérie Medzinárodný deň detí 2018 boli pridané fotografie.