• Začiatok prevádzky - oznam

• Vážení rodičia, milé deti!

Oznamujeme Vám, že prevádzku v materskej škole začíname po jarných prázdninách v pondelok, 5.3.2018 s celodennou prevádzkou od 6:30 do 16:00. Tešíme sa na Vás!

• Zápis detí do ZŠ

• Milí rodičia, vedenie Základnej školy na Ulici pionierov 1 v Rožňave Vás srdečne pozýva na Zápis detí do prvého ročníka, ktorý sa uskutoční v dňoch 3.4 - 6.4.2018 od 7:30 do 16:00. Na zápis je potrebné donieť :

•  Rodný list dieťaťa
            •  Občiansky preukaz zákonného zástupcu
            •  Poplatok 7€ (na nákup zošitov s predtlačov)

Viac podrobností nájdete v priloženej pozvánke. Tešíme sa na Vás!

• DOD na pionierke už v stredu, 7. marca...

• Vedenie Základnej školy na Ulici pionierov 1 v Rožňave Vás srdečne pozýva na Deň otvorených dverí, ktorí sa uskutoční 7. marca 2018 od 7:30 do 16:00 v priestoroch školy. Viac podrobností nájdete v priloženom plagáte, alebo na webovej stránke www.zspionierka.edupage.org

• Karneval 2018

• Dňa 22.02.2018 sa detičky vyšantili na karnevale. Zmenili sa na princov, princezné, hasičov ba aj super hrdinov. Pri tejto príležitosti nás navštívili aj herci z divadla Actores v Rožňave, ktorý nám zahrali krásnu scénku. VEĽMI PEKNE IM ĎAKUJEME.

Do galérie Karneval 2018 boli pridané fotografie.

• Princezné, princovia tešte sa! Príde medzi nás Karneval!

• Vážení rodičia, milé deti!

Oznamujeme vám, že sa naše detičky vo štvrtok, 22.02.2018 premenia na princov, princezné, superhrdinov, pretože k nám príde starý dobrý Karneval!

Nezabudnite si doma masku. Tešíme sa na vás!